KROUŽKY

CEV Dúbrava nabízí tradiční i nové kroužky probíhající v odpoledních hodinách zpravidla v areálu CEV Dúbrava. Kroužky jsou primárně určeny dětem ve věku 6 – 15 let, ale po dohodě jsou možné výjimky. Termíny kroužků jsou předběžné - je možné je po domluvě vedoucího s rodiči účastníků upravit.

Nedílnou součástí přihlášky od letošního školního roku je i souhlas se zpracováním osobních údajů dle nařízení EU (GDPR). Přečtěte si jej pozorně a rovněž pečlivě vyplňte. Je důležité, abyste se nejen podepsali, ale také napsali hůlkovým písmem svoje jméno. V případě, že je příjmení jiné, než dítěte, prosíme Vás uvést do závorky i jméno dítěte. Bez přiloženého souhlasu je přihláška neplatná.


Přihláška do ZÚ GDPR

rybar

Rybářský kroužek

Chceš se stát rybářem či rybářkou? Přihlas se do našeho kroužku a během roku se dozvíš vše důležité, co o rybách a rybářství musíš vědět, získáš praktické dovednosti a vypravíš se do terénu, abys pak mohl/a na jaře úspěšně složit rybářské zkoušky a jít si pro svůj první rybářský lístek!

Cena 400 Kč/pololetí, středa 15:30 -17:30

farmar

Farmářský kroužek

Jaký je život na farmě? Která zvířata zde žijí, proč je člověk chová a jak o ně pečuje? V našem kroužku se můžeš vše dozvědět, ale také si práce vyzkoušet přímo v praxi! Čekají nás nové vědomosti, hospodářská zvířata a péče o ně, základy jízdy na koni, exkurze na farmy v okolí, výroba másla a další farmářské aktivity!

Cena 300 Kč/pololetí, pondělí 16:00-17:30

priroda

Malý přírodovědec

Fascinující je život fauny i flóry a Ty máš možnost do něj proniknout! Dozvíš se řadu zajímavých informací z říše rostlin i živočichů formou her, naučíš se poznávat druhy žijící u nás, budeš rozumět jejich komunikaci; staneš se pozorovatelem přímo v terénu a dokonce zúčastníš se odchytu ptáků a jejich kroužkování! Vydej se do úžasného světa přírody s námi!

Cena 150 Kč/pololetí, čtvrtek 16:00-18:00/1 za 14 dní

pes

Pes – nejlepší přítel člověka

Kroužek děti seznámí s vývojem a péčí o čtyřnohého chlupáče od štěněte až po starého psa, představíme si základní plemena a pravidelně budeme navštěvovat psí útulek při ZOO Hodonín. V rámci kroužku bude zajištěno několik zajímavých psích hostů a společně již podruhé zrealizujeme v areálu CEV Výstavu psích miláčků…

Cena 300 Kč/pololetí, pondělí 14:30 – 16:00

chovatel

Chovatelský kroužek pro začátečníky

Kroužek určený zejména novým zájemcům o chovatelství. Děti se hravou formou seznámí s jednotlivými druhy žijícími v CEV Dúbrava, naučí se základní péči o ně, kterou si mohou vyzkoušet v praxi. Nedílnou součástí kroužku je v neposlední řadě i přímý kontakt se zvířaty. Ve zbylých chvílích nás čekají hry v zahradě nebo klubovně.

Cena: 400 Kč/pololetí, úterý 14:30 – 16:00

Chovatelský kroužek pro pokročilé

SPECIAL je veden v tradičním chovatelském duchu, ale je primárně určen těm, kteří absolvovali některý rok v chovatelském kroužku. Budeme prohlubovat již nabyté znalosti a dovednosti a naše zvířata se na vás již velice těší.

Cena: 400 Kč/pololetí, středa 14:30 -16:00

Keramická dílna 1 + 2

Pro všechny milovníky tvorby z hlíny je u nás otevřena keramická dílna, kde máte možnost se za malý poplatek kreativně vyřádit,k něco pěkného pro radost či k užitku si vyrobit a v případě potřeby, je vám k dispozici odborná rada či pomoc.

Cena: 200 Kč/200 Kč pololetí, čtvrtek 14:30 – 15:30, 15:30 - 16:30

dilna

Výtvarná dílna aneb tvoření z netradičních materiálů

Děti, které baví vyrábění a tvoření netradičních předmětů z často neobvyklých materiálů z přírody, ale nejen z ní, jsou vítány ve výtvarně-řemeslné dílně! Vyzkouší si nové techniky, udělají radost sobě i svým blízkým krásnými výrobky a rozvinou o kousek dál svou fantazii.

Cena 200 Kč/pololetí, pondělí 14:30 - 16:00

vcelar

Včelařský kroužek

Fascinující život včel můžeš blíže poznat v našem včelařském kroužku! Chceš nahlédnout do úlu, víš, kde se bere med nebo co všechno ještě včelky umí vyrobit? Za rok se z Tebe stane znalec včelího království pod vedením našeho zkušeného pana včelaře!

Cena 150 Kč/pololetí, čtvrtek 16:00 – 17:30


Nové

Kroužek textilní upcyklace

Pomocí ručního šití a moderní výšivky se naučíte, jak ze starého oblečení a jiného textilu vytvořit věci, které vám ještě mohou sloužit. Vdechnete tak život látkám, které už ležely na dně skříně. Ušijete si pytlíky, nákupní tašky, obaly na květináče, vytvoříte koláže, ozdobíte své oblíbené tričko, zkrášlíte užitné předměty nebo si vyrobíte pěkné dárečky.
Doporučený věk: od 10 let.

Cena 150 Kč/pololetí, pondělí 16:00 - 17:30

Badatelský kroužek s pokusy

Přijď přijít na kloub různým přírodním i fyzikálním záhadám! Čeká Tě řada pokusů a nových znalostí!

Cena 300 Kč/pololetí, úterý 13:30 - 15:00

Kutilská dílna

V naší dílně se naučíš základním dovednostem s nářadím, vyrobíš si pěkné výrobky, naučíš se, jak zvládnout jednoduché opravy a dozajista si při kutění užijeme spoustu legrace!
Doporučený věk: 8+

Cena 150 Kč/pololetí, úterý 16:30 - 18:00

Podvečery 4teens (zvířata, deskové hry, netradiční aktivity pro děti od 11 let)

Podvečerní kroužek určený pro starší děti, které se nechtějí doma nudit a chtějí poznat nové kamarády a s nimi se věnovat našim zvířatům, hrát deskové hry, vyzkoušet zajímavé pokusy nebo i vyrazit na zajímavá místa.

Cena 150 Kč/pololetí, středa 16:00-17:30

Chovatelský kroužek pro všechny

Kroužek pro všechny milovníky zvířat, kterým nevyhovuje ani jeden z předešlých termínů!

Cena 400 Kč/pololetí, čtvrtek 16:00 - 17:30Kroužky jsou realizovány za laskavé podpory Města Hodonín.


město Hodonín logo